Formy płatności

Przelew natychmiastowy

Jeśli wybrałeś taką opcję, musisz w pierwszej kolejności kliknąć na link Wybierz swój bank, a następnie przejść przez cały proces szybkiej płatności online. Po wykonaniu tych czynności automatycznie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności i rozpoczynamy przygotowanie towaru do wysyłki. Użycie tej opcji może skrócić czas dostawy o 1 dzień roboczy.Płatności obsługują firmy tpay.com.

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Po ostatecznym zatwierdzeniu zakupów i kwoty do zapłaty, wyświetli Ci się komunikat, w którym będą podane nasze dane do przelewu. Taką samą informację otrzymasz również drogą mailową. Z chwilą zaksięgowania  Twojej wpłaty (trwa to kilka godzin, a maksymalnie 24 godziny), zamówienie powinno zostać przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Płatność za pobraniem

Ta opcja jest dedykowana wszystkim, którzy wolą zapłacić za swoje zamówienie przy odbiorze, kurierowi lub listonoszowi.

Karta kredytowa/bankomatowa

Jest u nas również możliwość zapłacenia kartą kredytową lub debetową (bankomatową). Po wybraniu tej opcji i kliknięciu przycisku „opłać zamówienie” należy przejść na dół wyświetlonej strony i wybrać opcję płatności kartą. (lewy dolny róg strony) a następnie wpisać niezbędne dane. Płatności kartą obsługują firmy tpay.com.